Sport

Narodowa kadra Brazylii zbyt silna - porażka reprezentacji Korei Południowej w fazie pucharowej mundialu!

Doskonały pojedynek narodowej reprezentacji Brazylii - wygrana z narodowym zespołem Korei Południowej rezultatem 4 do 1!

Rozgrywane obecnie mistrzostwa świata są wyjątkowe pod wieloma względami i nie można temu zaprzeczyć. Końca dobiegły potyczki grupowe, a więc przyszła pora na to, co futbolowi sympatycy uwielbiają najbardziej. Oczywiście chodzi o drabinkę pucharową, gdzie przegrana wyrzuca Cię z mistrzostw a także marzeń o zdobyciu pucharu świata. W niedzielny wieczór drużyna Polski poniosła klęskę z drużyną narodową Francji wyniki 1:3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Dla futbolowych kibiców z naszego kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca doznań, gdyż turniej wciąż trwa. Trzeba bez najmniejszych wątpliwości obserwować grę zespołu narodowego Brazylii, gdyż z pojedynku na pojedynek wygląda o wiele lepiej. Fenomenalnym tego dowodem był mecz 1/8 finału z reprezentacją narodową Korei Południowej, gdzie gracze reprezentacji narodowej Brazylii postanowili urządzić sobie strzelanie w pierwszej połowie. Bramka numer jeden dla brazylijskiej kadry narodowej strzelona została już w szóstej minucie, a autorem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w polu karnym z defensywnymi zawodnikami oponenta.

Pierwsza część była prawdziwą tragedią dla kadry narodowej Korei Południowej. Zwłaszcza, że pierwsza część skończyła się prowadzeniem brazylijskiej kadry narodowej wynikiem cztery do zera. Następne bramki zdobywali Neymar Jr, Richarlison a także Paqueta. Fani piłkarscy obecni na stadionie mogli czuć satysfakcję, ponieważ mogli oglądać prawdziwy popis zespołu narodowego Brazylii. Tempo tego pojedynku zdecydowanie opadło w II części. Brazylijczycy próbowali tworzyć kolejne akcje, ale gracze narodowego zespołu Korei Południowej fantastycznie się bronili. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania kadra narodowa Korei Południowej zdobyła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą pojedynku. Napastnik reprezentacji Korei Południowej zdecydował się na strzał zza szesnastki, a bramkarz brazylijskiego zespołu narodowego nie miał szans na skuteczną obronę. W rozrachunku końcowym to spotkanie skończyło się rezultatem 4:1 dla Brazylii, która w następnej rundzie mierzyć się będzie z narodową reprezentacją Chorwacji. Stawką tego starcia będzie awans do półfinału światowych mistrzostw i pewność gry o medal.

Zostaw komentarz